Produkty

Mięso

W Zakładach mięsnych HAM dbamy o to, by nasze mięso było świeże i jak najwyższej jakości. Mięso, które serwujemy pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych gospodarstw rolnych, od polskiego producenta. Nasze mięso to jakość i gwarancja smaku. Sprawdź nasza ofertę i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wieprzowina

Wieprzowina uważana jest za mięso kaloryczne, ale jego zaletą jest łatwość przygotowania. Mięso wieprzowe ma dużą zawartość białka. Jest też bogate w witaminy z grupy B, witaminę A i E oraz cenne dla organizmu człowieka sole mineralne: potas, żelazo i sód. Wieprzowina HAM to gwarancja smaku, wysokiej jakości i pochodzenia. Wszystkie nasze mięsa pochodzą z polskich hodowli, z lokalnych gospodarstw rolnych, od sprawdzonych dostawców.

Poznaj produkty

Wołowina

Mięso wołowe jest cennym źródłem witamin i składników mineralnych. Jest bardzo bogate w żelazo, cynk, selen oraz witaminy z grupy B, w tym niacyny, pirydoksyny, ryboflawiny, kobalaminy oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach. Wybierając najwyższej jakości mięso wołowe HAM, masz pewność jego najwyższej jakości i pochodzenia. Wszystkie nasze mięsa pochodzą z lokalnych, polskich hodowli, od sprawdzonych dostawców.

Poznaj produkty

Drób

Drób jest lekkostrawny i niskokaloryczny, dzięki czemu to odpowiedni wybór dla sportowców i osób na diecie. Mięso z kurczaka spowalnia procesy starzenia, a dzięki przeciwutleniaczom wpływa pozytywnie na kondycję skóry. Wysoka zawartość żelaza, cynku, magnezu i sodu ma pozytywny wpływ na sprawność intelektualną, metabolizm i układ odpornościowy człowieka. Wybierając najwyższej jakości mięso drobiowe HAM, masz pewność, że wybierasz dobrze - wszystkie nasze mięsa pochodzą z Polski, od sprawdzonych dostawców.

Poznaj produkty

Tacki

Lubimy praktyczne rozwiązania. Tacka to najwyższej jakości, starannie wyporcjonowane mięso, które serwujemy w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Wszystko świeże i smaczne! Tak jak lubisz. Tacka mięs z Zakładów Mięsnych HAM to dobre rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, a jednocześnie chcą mieć gwarancję, że wybierają najwyższej jakości mięso, w 100% polskie, od sprawdzonych hodowców.

Poznaj produkty