Nasze marki

Mato

Produkty MATO przygotowaliśmy z myślą o ludziach dynamicznych, pracujących oraz ceniących sobie czas spędzony z rodziną i bliskimi. Zmieniające się nawyki konsumentów związane z komfortem i wygodą, to atut przemawiający za gotowymi daniami obiadowymi wymagającymi jedynie podgrzania. Odpowiedzią na potrzeby klientów jest linia dań gotowych pod brandem MATO fresh food - tylko świeże wyroby. Dania poddane są procesowi mrożenia dzięki czemu po podgrzaniu są nie tylko smaczne, ale też zdrowe. To linia skierowana dla osób pracujących oraz takich, którzy cenią sobie każdą wolną chwilę spędzoną z rodziną.

Gotowe dania mrożone

Coraz mniej osób ma czas i chęci na samodzielne gotowanie w domu, dlatego właśnie postanowiliśmy zaoferować wszystkim fanom domowych smaków aromatyczne i pyszne gotowe dania obiadowe mrożone. Wszystkie nasze dania obiadowe obiady tworzymy z najwyższej jakości składników, według wypracowanych przez lata autorskich receptur. Dzięki temu wszystkiemu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty stoją na najwyższym światowym poziomie. Gotowe dania mrożone z wystarczy podgrzać/ugotować i gotowe! Już po kilku minutach możesz cieszyć się sycącymi domowymi smakami w swoim domowym zaciszu, szybko i smacznie!

Poznaj produkty

Pierogi

Sekret niezwykłego smaku naszych pierogów tkwi w tradycyjnych recepturach oraz unikalnym składzie, w którym znajdują się wyłącznie składniki najwyższej jakości. Pierogi MATO charakteryzują się niezwykle delikatnym, lekkim i puszystym ciastem oraz pełnymi smaku nadzieniami inspirowanymi tradycyjną domowa kuchnią.

Poznaj produkty

Kluski

Tradycyjne Kluski śląskie stanowią idealny dodatek do mięs i sosów. Wykorzystując nasze wieloletnie, kulinarne doświadczenie udało nam się stworzyć delikatne i sprężyste ciasto na kluski, przyrządzone z najwyższej jakości składników według wypracowanej przez lata receptury. Atutem naszych klusek śląskich jest to, że wyglądem i smakiem nie odbiegają od tradycyjnej wersji, a dzięki głębokiemu mrożeniu przez bardzo długi czas zachowują swoją świeżość.

Poznaj produkty