Nasze marki

HAM Expert

Linia gotowych dań stworzonych specjalnie dla Twojej wygody! Odpowiednio zbilansowane posiłki HAM Expert są idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowie, aktywnych sportowo oraz dla ludzi w podeszłym wieku. Wszystkie dania skomponowane są z wyselekcjonowanych, niskoprzetworzonych składników takich jak ryż, kasza, świeże warzywa oraz mięso. Specjalna technologia pakowania naszych dań gotowych umożliwia równomierne gotowanie posiłków w wysokiej temperaturze, dzięki czemu posiłek zatrzymuje w sobie więcej witamin, ale też walorów smakowych. Niewielki zawór wydaje przeciągły gwizd, gdy danie jest gotowe do spożycia.

Dania gotowe Ham Expert w słoikach

Dania gotowe w słoikach z linii Ham Expert to tradycyjne potrawy polskiej kuchni. W naszej ofercie znajdziecie pełne smaku i aromatu gotowe dania w słoikach, które są idealnym pomysłem na szybki i smaczny obiad dla całej rodziny.

Poznaj produkty

Danie gotowe HAM Expert MicVac

Inteligentne dania gotowe z linii Ham Expert to najwyższej jakości dania przygotowane w unikatowym systemie MicVac®. Dzięki zastosowanemu systemowi zachowują one świeżość bez stosowania dodatkowych konserwantów. To kompleksowa i prawidłowo zbilansowana dieta z wykorzystaniem naszych dań, którą możesz dopasować do swoich potrzeb. W ciągu paru minut przygotujesz zawsze smaczne i świeże danie, które może zastąpić tradycyjny posiłek.

Poznaj produkty