Gotowe dania
w słoikach

Nasze tradycyjne, rodzinne receptury powodują, że nawet najbardziej radykalni zwolennicy domowej kuchni sięgają po nasze dania w słoikach.

MIBAR to nowa linia dań gotowych, produkowanych przez Zakłady Mięsne HAM.

Stworzone dla Ciebie

Dania w słoikach podbijają serca konsumentów, wypierając niejednokrotnie popularne do tej pory mrożonki. Niewątpliwie największą zaletą dań w słoikach jest łatwość i szybkość przygotowania. Ciepłym i pełnowartościowym posiłkiem mogą teraz cieszyć się nawet osoby żyjące w biegu. Dania w słoikach to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu konsument oszczędza miejsce w zamrażalniku i nie musi martwić się o przedwczesne rozmrożenie posiłku.

Wysokiej jakości mięso z własnej ubojni i naturalne składniki, dostarczają bogatych wartości odżywczych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nasze tradycyjne, rodzinne receptury powodują, że nawet najbardziej radykalni zwolennicy domowej kuchni sięgają po nasze dania w słoikach.

Ugotowane na etapie produkcji dania, wymagają jedynie podgrzania w garnku lub na patelni. Dzięki temu w łatwy sposób możesz cieszyć się posiłkiem, którego samodzielne przygotowanie jest często pracochłonne lub po prostu trudne. Dzięki gotowym daniom Twoja codzienna dieta może być bardzo urozmaicona i bezpieczna. Produkty w nich zawarte przechodzą gruntowne badania, a ich produkcja znajduje się pod ścisłym nadzorem.

u nas znajdziesz prosty sposób
na pyszny posiłek

Zobacz, gdzie kupisz nasze produkty

SPRAWDŹ W SKLEPACH