Kariera

Aplikacja na stanowisko

Kupiec - specjalista ds. zakupów

Chcesz pracować w renomowanej firmie z wieloletnią tradycją? Zakłady Mięsne "H.A.M" spółka jawna, zatrudni pracownika do firmowej hurtowni spożywczej na stanowisko KUPIEC - specjalista ds. zakupów.
Miejsce pracy: Radzionków, ul Szybowa 11
Poszukujemy osób otwartych i komunikatywnych, chętnych do pracy w zespole.

Główne obowiązki:

Kontrolowanie stanów magazynowych i zamawianie towarów u dostawców

Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami

Prowadzenie negocjacji i rozmów z dostawcami celem pozyskania odpowiednich warunków handlowych

Współpraca z działem sprzedaży przy planowaniu promocji i rotacji

Odpowiedzialność za wartość zapasu, dostępność i rotację towaru

Dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami towarów

Rozwijanie sprzedaży w zakresie podległej kategorii produktów oraz utrzymanie marży na odpowiednim poziomie

Współpraca z siecią własnych sklepów oraz działem handlowym w terenie

Wymagania

Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG - warunek konieczny

Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Odpowiedzialność, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu obowiązków

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Entuzjazm i zaangażowanie w realizację zadań

Umiejętność pracy w zespole

Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Exel)

Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanych kwalifikacji i wyników pracy

Program wsparcia rodziny

Program pożyczek i zapomóg

Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Program integracyjny (wycieczki, rajdy, itp.)

Imprezy sportowe z nagrodami

Dodatkowe wynagrodzenie w formie bonów żywnościowych do realizacji w sklepach firmowych

Możliwość rozwoju zawodowego