Kariera

Aplikacja na stanowisko

HANDLOWIEC - rynek zagraniczny i nowoczesny

Chcesz pracować w renomowanej firmie z wieloletnią tradycją? Zakłady Mięsne "H.A.M" sp. z o.o., zatrudni pracownika do firmowej hurtowni spożywczej na stanowisko HANDLOWIEC - rynek zagraniczny i nowoczesny .
Miejsce pracy: Radzionków, ul Ciepłownicza 5
Poszukujemy osób otwartych i komunikatywnych, chętnych do pracy w zespole.

Główne obowiązki:

Sprzedaż/poszukiwanie zakup produktów z sektora FMCG na skalę międzynarodową

Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku międzynarodowym oraz krajowym, współpraca z sieciami handlowymi

Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami

Zdalne prowadzenie negocjacji handlowych

Utrzymywanie wysokich standardów obsług

Przygotowywanie analiz i raportów - Praca w MS Excel, Word

Wymagania

Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego w formie komunikatywnej w mowie i piśmie - warunek konieczny

Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Realnego doświadczenia w handlu

Asertywność, komunikatywność, kreatywność i rzetelność

Dużej aktywności w nawiązywaniu pozytywnych i długofalowych relacji

Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów

Umiejętności negocjacyjne i analitycznego myślenia

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace/B2B

Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku

Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości

Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

Atrakcyjny, uzależniony od wyników system wynagrodzeń oraz stabilizację zawodową

Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie,

Możliwość rozwoju zawodowego