Kariera

Aplikacja na stanowisko

Kierownik sklepu

Szyneczka w Piekarach Śląskich

Zakłady Mięsne "HAM" spółka jawna, firma rodzinna z 30-letnią tradycją, która na przestrzeni lat stała się jednym z liderów lokalnego rynku sprzedaży mięsa i wędlin zatrudni na stanowisko: KIEROWNIK SKLEPU SZYNECZKA
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Poszukujemy osób otwartych i komunikatywnych, chętnych do pracy w zespole.

Główne obowiązki:

odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie powierzonego sklepu

zarządzanie podległym personelem

planowanie czasu pracy

odpowiedzialność za realizację działań marketingowych

czynny udział w sprzedaży

Wymagania

umiejętności liderskie oraz wysoka motywacja w działaniu

doświadczenie w handlu

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

zbilansowany czas pracy

program wsparcia rodziny

program pożyczek i zapomóg

możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie

miłą i przyjazną atmosferę w pracy

program integracyjny (wycieczki, rajdy, itp)

imprezy sportowe z nagrodami

bony żywnościowe do realizacji w sklepach firmowych

możliwość rozwoju zawodowego