jakość
przede wszystkim

Do przygotowywania naszych wyrobów wykorzystujemy unikalne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Chociaż firma rozrosła się do sporych rozmiarów, nie zapominamy o naszych korzeniach, Zakłady Mięsne HAM były i są rodzinną firmą, w której najważniejszym ogniwem są ludzie. Chcemy podtrzymać najlepsze tradycje masarskie, aby łączyć smakiem pokolenia!

Producent
wędzonek i kiełbas

Oryginalny smak naszych produktów zawdzięczamy ponad 30 letniej tradycji w produkcji wyrobów wędliniarskich. Stale wychodzimy naprzeciw zmieniającym się preferencjom kulinarnym, oraz coraz to większej świadomości konsumentów na temat odżywiania. Nieustannie udoskonalamy i modyfikujemy asortyment naszych wędlin, wędzonek i wyrobów. Nowoczesna forma przy zachowaniu tradycyjnego smaku – to nasz cel!

Sprawdź

Krupniok Śląski

Aromatyczny i przyjemnie pikantny, idealny na grilla lub do podsmażona z aromatyczną cebulką i musztardą. Produkcję naszego krupnioka oparliśmy na starym, firmowym przepisie. Tradycja, jakość i nowoczesna pozwoliły nam osiągnąć w produkcji tego śląskiego dania doskonałość!

dla klientów detalicznych
sklep online

Supermarket online z pełnym asortymentem spożywczym i nie tylko. Zrób zakupy online, dostarczymy je nawet tego samego dnia. Zakupy przez Internet jeszcze nigdy nie były tak wygodne. Spróbuj!

SPRAWDŹ

dla klientów biznesowych
hurtownia online

Nasza hurtownia spożywczo-przemysłowa online przychodzi z pomocą dla wszystkich zabieganych przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodę. Wysoka Jakość Produktów. Szeroki Asortyment. 

SPRAWDŹ

produkty śląskie
z Radzionkowa

Staranna selekcja najwyższej jakości mięs, unikalny proces produkcji oraz perfekcyjnie dobrana kompozycja przypraw – wszystko to składa się na sekret smaku produktów pochodzących z Zakładów Mięsnych HAM z Radzionkowa. Nasze wyroby produkujemy wyłącznie w oparciu o tradycyjne śląskie przepisy. Do wędzenia używamy jedynie najwyższej jakości drewna bukowego oraz olchowego. Oferowane przez nas produkty słyną z wyjątkowego aromatu i niezapomnianego smaku. Nasza oferta bogata jest w wyśmienite polskie wędliny i wyroby garmażeryjne.

Aktualności

Co nowego? Zobacz wszystkie
# 15 November 2021

Regulamin konkursu na Facebooku E-szyneczki DE

Czytaj dalej

Nasze marki