zbilansowana dieta
dla Twojego pupila

Doskonale wiemy, jak istotne jest prawidłowe żywienie naszych czworonożnych przyjaciół. Karmy dla zwierząt CONI to wysokiej jakości wyroby oparte na naturalnych składnikach najwyższej jakości!

Coni - najwyższej jakości posiłek dla Twojego czworonożnego przyjaciela

Z troską o zdrowie i dobrą kondycję

Przy produkcji produktów CONI wykorzystujemy najnowszą wiedzę na temat żywienia zwierząt. W połączeniu ze specjalistycznym, autorskim procesem technologicznym daje to pewność, że składniki żywieniowe są optymalnie zbilansowane, a nasi pupile otrzymają najwyższej jakości, zdrowy posiłek. Aby sprostać potrzebom naszych czworonożnych przyjaciół, zwróciliśmy uwagę zarówno na podstawowe surowce użyte w karmach dla zwierząt, jak i na dodatki stosowane do jej wyprodukowania. Nasze karmy produkujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników. Gwarantuje to najwyższą jakość karmy oraz to, że składniki zawsze są odpowiednio zbilansowane. Wysokogatunkowe mięso dostarczane jest z własnej ubojni współpracujących z nami Zakładów Mięsnych HAM, które trzodę oraz bydło sprowadzają wyłącznie ze sprawdzonych polskich gospodarstw rolnych. Jego wysoka zawartość (ponad 65%) pozwala stwierdzić, że karmy Coni to najwyższej jakości karmy, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Marka CONI stawia przede wszystkim na podstawy dobrego żywienia. CONI to doskonała dieta, pozwalająca na utrzymanie Twojego przyjaciela w bardzo dobrej kondycji fizycznej, w zdrowiu i witalności. Poprawia jego system odpornościowy, trawienie, skórę i sierść oraz zęby i kości.

Podaruj im to co najlepsze

Pomóż swojemu pupilowi zadbać o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie razem ze smaczną, pełnowartościową karmą dla dorosłych psów z jagnięciną! Cenioną przez miłośników zwierząt i uwielbianą przez wszystkie czworonogi!

SPRAWDŹ W SKLEPACH

nie znalazłeś sklepu w pobliżu? skorzystaj ze sklepu online

dla klientów detalicznych
sklep online

Supermarket online z pełnym asortymentem spożywczym i nie tylko. Zrób zakupy online, dostarczymy je nawet tego samego dnia. Zakupy przez Internet jeszcze nigdy nie były tak wygodne. Spróbuj!

SPRAWDŹ

dla klientów biznesowych
hurtownia online

Nasza hurtownia spożywczo-przemysłowa online przychodzi z pomocą dla wszystkich zabieganych przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodę. Wysoka Jakość Produktów. Szeroki Asortyment. 

SPRAWDŹ