#

XXV Targi
mięsno-wędliniarsko-nabiałowe

W poniedziałek, 21 marca Zakłady Mięsne HAM pojawiły się na XXV Targach Mięsno-Wędliniarsko-Nabiałowych hurtowni Markus w Mikołowie. To cykliczne wydarzenie, które odbywa się dwa razy w roku - wiosną i jesienią. To okazja do spotkań i wymiany doświadczeń, ale również możliwość prezentacji produktów i kontaktu z partnerami biznesowymi.
Zakłady Mięsnych HAM na swoim stoisku zaprezentowały produkty, zarówno z asortymentu znanego i chętnie wybieranego przez naszych Klientów jaki i z nowości. Produkty można było nie tylko zobaczyć, ale i spróbować! Serwowane przez nas produkty zachęcały wszystkich kosztujących! Jednym słowem, odwiedzający nasze stoisko, mieli w czym wybierać i czego kosztować - ich kubki smakowe z pewnością zostały zaspokojone!
Stoisko Zakładów Mięsnych HAM, podczas XXIV Targów Mięsno-Wędliniarsko-Nabiałowych hurtowni Markus, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszyscy ochoczo reagowali na prezentowane produkty, a nasz team zanotował tego dnia sporą sprzedaż. Cieszymy się, że nasze produkty były tak miło przyjmowane, a nasze firmowe stoisko tak chętnie odwiedzane. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Powrót do Aktualności
11 kwietnia 2024

Nowa gazetka Delikatesów Szyneczka!

Czytaj dalej
09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej

Wazne aktualności

09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej