#

VII Bieg Rzemieślnika

W sobotę, 25 września po raz siódmy odbył się Bieg Rzemieślnika, organizowany przez Cech Producentów i Żywności. Bieg zorganizowano na terenie Szkoły Podstawowej nr 15 (Sportowa) w Rudzie Śląskiej. Podobnie jak w poprzednich latach i w tym roku chętnych na bieg z Zakładów Mięsnych HAM nie brakowało. Cieszymy się, że sportowy duch walki jest obecny wśród naszych pracowników. Tym bardziej, że Zakłady Mięsne HAM również wsparły to wydarzenie.

Podczas VII Biegu Rzemieślnika emocji nie brakowało. Była sportowa rywalizacja, ale też sporo wsparcia, śmiechu, wzajemnego kibicowania i wiele pozytywnych emocji. Bieg Rzemieślnika podzielony był na konkretne grupy wiekowe. Jako pierwsi na dystansie 200m biegli najmłodsi uczestnicy - rocznik 2012 i młodsi. Druga grupa wiekowa - roczniki 2011 do 2004, pokonywała dystans 600m. Rocznik 2003 i starsi biegli w głównym biegu - mieli do pokonania dystans 4 km. Na uczestników biegu czekał posiłek regeneracyjny w postaci kiełbaski z grilla oraz napój. Dodatkowo każde z dzieci z Zakładów Mięsnych HAM otrzymało ufundowany przez firmę słodki upominek.

W biegu na 4 km biegły zarówno kobiety jak i mężczyźni. Pierwsze 3 miejsca na podium kobiet zajęły kolejno:
1 miejsce - Beata Czyż
2 miejsce - Klaudia Jasińska
3 miejsce - Katarzyna Brzeziecka


Pierwsze 3 miejsca wśród mężczyzn z Zakładów Mięsnych HAM zajęli kolejno:
1 miejsce - Michał Cichoń
2 miejsce - Krzysztof Rzeźniczek
3 miejsce - Marcin Libisz


Zwycięzcom gratulujemy. Do zobaczenia za rok! Pełna relacja fotograficzna do zobaczenia na naszych profilu na Facebooku pod linkiem: Relacja z VII Biegu Rzemieślnika i tutaj: Relacja z VII Biegu Rzemieślnika z drona Relacja wideo dostępna tutaj: Relacja z rozpoczęcia głównego biegu podczas VII Biegu Rzemieślnika i tutaj: Relacja z drona - rozpoczęcie z głównego biegu podczas VII Biegu Rzemieślnika

Powrót do Aktualności
10 lipca 2024

Zapraszamy na zakupy do hurtowni spożywczo-przemysłowej!

Czytaj dalej
04 lipca 2024

Nowa gazetka Delikatesów Szyneczka! Już jest!

Czytaj dalej

Wazne aktualności

09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej