#

Przygotuj się do sylwestrowej prywatki

Wielkimi krokami zbliża się ostatnia, najbardziej imprezowa noc tego roku - Sylwester! Wielu z nas zamierza świętować koniec roku w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół we własnych domach.
Świetnym pomysłem na sylwestrową domówkę jest przygotowanie szwedzkiego stołu, na którym nie może zabraknąć patery z wyrobami wędliniarskimi. My mamy swoich ulubieńców, których chętnie Państwu polecimy. Szynki i schaby przygotowywane przez naszych mistrzów wędliniarskich, sprawdzą się podczas przyjęcia w gronie najbliższych jako drobna i smaczna przekąska.
Warto zaznaczyć, ze nasze wędliny są produkowane wyłącznie z mięsa pochodzącego od polskich hodowców i przykładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie przygotowywania wędlin marki HAM zapewnić im odpowiedni nadzór, dobrać przyprawy oraz poddać wędzeniu tak, aby nasze wędliny przypadły w gusta najbardziej wymagających Klientów.
Szczególnie polecamy linie specjalne: produkty linii Dobra Wędzarnia - przygotowywane z wyselekcjonowanych mięs oraz linię produktów Olchą Wędzone, które dzięki procesowi wędzenia przebiegającemu wyłącznie na drewnie olchowym, nabierają wyjatkowego charakteru. Nie zapominajmy o Specjałach z Radzionkowa: niezwykle popularna wśród naszych Klientów Smakowita z Radzionkowa czy równie często wybierane Szynka z Radzionkowa jak i Schab kruchy z Radzionkowa, które skradły serce niejednemu Smakoszowi świetnie uzupełnią nasze sylwestrowe menu.

Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szyneczka, gdzie znajdą Państwo te i inne artykuły, które mogą się okazać niezbędne podczas sylwestrowego szaleństwa.

Powrót do Aktualności
11 kwietnia 2024

Nowa gazetka Delikatesów Szyneczka!

Czytaj dalej
09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej

Wazne aktualności

09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej