#

Przygotuj się do sylwestrowej prywatki

Wielkimi krokami zbliża się ostatnia, najbardziej imprezowa noc tego roku - Sylwester! Wielu z nas zamierza świętować koniec roku w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół we własnych domach.
Świetnym pomysłem na sylwestrową domówkę jest przygotowanie szwedzkiego stołu, na którym nie może zabraknąć patery z wyrobami wędliniarskimi. My mamy swoich ulubieńców, których chętnie Państwu polecimy. Szynki i schaby przygotowywane przez naszych mistrzów wędliniarskich, sprawdzą się podczas przyjęcia w gronie najbliższych jako drobna i smaczna przekąska.
Warto zaznaczyć, ze nasze wędliny są produkowane wyłącznie z mięsa pochodzącego od polskich hodowców i przykładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie przygotowywania wędlin marki HAM zapewnić im odpowiedni nadzór, dobrać przyprawy oraz poddać wędzeniu tak, aby nasze wędliny przypadły w gusta najbardziej wymagających Klientów.
Szczególnie polecamy linie specjalne: produkty linii Dobra Wędzarnia - przygotowywane z wyselekcjonowanych mięs oraz linię produktów Olchą Wędzone, które dzięki procesowi wędzenia przebiegającemu wyłącznie na drewnie olchowym, nabierają wyjatkowego charakteru. Nie zapominajmy o Specjałach z Radzionkowa: niezwykle popularna wśród naszych Klientów Smakowita z Radzionkowa czy równie często wybierane Szynka z Radzionkowa jak i Schab kruchy z Radzionkowa, które skradły serce niejednemu Smakoszowi świetnie uzupełnią nasze sylwestrowe menu.

Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szyneczka, gdzie znajdą Państwo te i inne artykuły, które mogą się okazać niezbędne podczas sylwestrowego szaleństwa.

Powrót do Aktualności
10 lipca 2024

Zapraszamy na zakupy do hurtowni spożywczo-przemysłowej!

Czytaj dalej
04 lipca 2024

Nowa gazetka Delikatesów Szyneczka! Już jest!

Czytaj dalej

Wazne aktualności

09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej