#

Nowość Szynka z komina

Szynka z komina to jedna z najbardziej popularnych i cenionych rodzajów wędlin. Charakteryzuje się intensywnym, wędzonym smakiem oraz delikatną, kruchą konsystencją. Dzięki tradycyjnemu procesowi wędzenia na drewnie olchowym oraz peklowaniu przez 48 godzin, Szynka z komina zachowuje swoje naturalne walory smakowe i aromatyczne.

Co wyróżnia Szynkę z komina na tle innych wędlin? Przede wszystkim składniki i proces produkcji. W przypadku produktu o wadze 100g, aż 118g stanowi mięso. Dodatkowo, szynka z komina nie zawiera fosforanów ani glutaminianu monosodowego, co sprawia, że jest to zdrowsza opcja wśród wyrobów mięsnych.

Dzięki delikatnej konsystencji i kruchej strukturze, szynka z komina świetnie sprawdzi się jako dodatek do kanapek, sałatek czy jako składnik różnego rodzaju dań. Jest również doskonałym wyborem na śniadanie czy kolację.

Warto zaznaczyć, że szynka z komina to produkt wysokiej jakości, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Dzięki tradycyjnemu procesowi produkcji oraz naturalnym składnikom, można cieszyć się prawdziwym smakiem wędliny.

Powrót do Aktualności
11 kwietnia 2024

Nowa gazetka Delikatesów Szyneczka!

Czytaj dalej
09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej

Wazne aktualności

09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej