#

Noski wieprzowe.
Czy wasze psiaki zwęszyły już nowość marki Coni?

Kto ma nosa do naturalnych i pysznych psich przekąsek, ten na pewno już wie o naszych Noskach wieprzowych. A wszystkich pozostałych chcielibyśmy poinformować, że niedawno na rynku pojawiła się nowość marki Coni: Noski wieprzowe!
Noski wieprzowe to w 100% naturalne gryzaki dla psów. Pieczołowicie przygotowywane i suszone tak, aby zachowały jak najwięcej wartości odżywczych i dostarczyły psiakom ogrom przyjemności i zabawy. To świetny sposób na urozmaicenie diety psa, wynagrodzenie go czy sprawienie mu przyjemności. W trosce o najwyższą jakość, produkcja odbywa się pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej oraz spełnia wymogi HACCP.

Produkty CONI powstają w Polsce, w zakładzie produkcyjnym w Ożarowicach. Połączenie najnowszej wiedzy na temat żywienia zwierząt ze specjalistycznym, autorskim procesem technologicznym daje pewność, że składniki żywieniowe w naszych karmach są odpowiednio zbilansowane. Mięso, wykorzystywane w produkcji karm, dostarczane jest z własnej ubojni Zakładów Mięsnych HAM. Dzięki temu mamy pewność, że jest ono najwyższej jakości.
CONI to doskonała dieta, pozwalająca na utrzymanie zwierząt w bardzo dobrej kondycji fizycznej, w zdrowiu i witalności. Produkty CONI pozytywnie wpływają na system odpornościowy, trawienie, skórę, sierść oraz zęby i kości naszych czworonogów. Wybierając produkty marki Coni, możesz mieć pewność, że podajesz swojemu pupilowi to, co najlepsze!
Szukaj Nosków wieprzowych i innych produktów Coni w sieci Delikatesów Szyneczka, na eszyneczka.pl oraz na allegro.pl

Powrót do Aktualności
10 lipca 2024

Zapraszamy na zakupy do hurtowni spożywczo-przemysłowej!

Czytaj dalej
04 lipca 2024

Nowa gazetka Delikatesów Szyneczka! Już jest!

Czytaj dalej

Wazne aktualności

09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej