#

HAM Expert - dania gotowe
w nowej odsłonie graficznej

Chcielibyśmy oficjalnie poinformować o zmianie opakowań dań gotowych z serii HAM Expert oraz zaprosić do wypróbowania proponowanych przez nas potrwa. Całość Mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej TUTAJ.

Żyjemy szybko, ale coraz bardziej świadomie. Chcemy być i robić wszystko, jednocześnie zachowując równowagę wewnętrzną naszego organizmu, bez konieczności poświęcania wielu godzin na przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Danie ze sklepu może być jednocześnie smaczne i zdrowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, opracowaliśmy rozwiązanie, pozwalające na stworzenie dań gotowych w taki sposób, aby były szybkie w przygotowaniu, a jednocześnie dostarczały jak najwięcej składników odżywczych. Tajemnicą jest krótki czas gotowania tuż po zamknięciu dania w tacce pod specjalną folią z zaworem, dzięki czemu, potrawy oprócz witamin i minerałów zachowują w opakowaniu również wartości smakowe i teksturę proponowanych dań. Tak sporządzone posiłki nie wymagają od nas dodawania konserwantów, wzmacniaczy smaku czy barwników, dzięki czemu otrzymują Państwo zapewnienie o najwyższej jakości produktu.
Nowatorski proces pasteryzacji pozwala nam zachować wszelkie walory smakowe, zdrowotne i świeżość na wiele tygodni, tak aby w odpowiednim momencie dostarczyły Państwu przyjemność ze spożywanego posiłku.

Powrót do Aktualności
11 kwietnia 2024

Nowa gazetka Delikatesów Szyneczka!

Czytaj dalej
09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej

Wazne aktualności

09 kwietnia 2024

Aplikacja HAM Card na telefon!
Pobierz i płać mniej!

Czytaj dalej